Skip navigation

Ehrmann: Od Rodziny dla Rodziny

Ehrmann SE jest jedną z największych firm mleczarskich w Niemczech. Jednak Ehrmann jest i pozostaje niezależną i zdywersyfikowaną firmą rodzinną, która stawia na prawdziwe wartości i tradycje we wszystkich sektorach produkcji i biznesu.

Historia

W 1920 roku, mistrz mleczarski Alois Ehrmann Senior rozpoczął swoją pierwszą działalność jako jednoosobowa firma. Pięć lat później wydzierżawił drugi zakład, kładąc podwaliny pod rozbudowę, która trwa do dziś.

 Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę www.ehrmann.com.

Ehrmann Obecnie

Oprócz miejsc w Niemczech, nasza firma posiada zakłady produkcyjne w Rosji i Brazylii, a także biura sprzedaży we Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Polsce, Chinach, Finlandii, oraz Szwecji. Grupa Ehrmann SE obejmuje również spółki JM Gabler Saliter, zakład mięsny Fleischwerke Zimmermann. Produkty marki Ehrmann sprzedawane są w ponad 70 krajach na całym świecie. Ehrmann SE zatrudnia około 2400 pracowników i w wygenerował obrót w 2019 roku w wysokości 810 mln €.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę www.ehrmann.com

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą broszurę (w języku angielskim)

Film (j. ang.)

Zrozumieć samych siebie

Od samego początku Ehrmanna  jedną rzeczą pozostającą niezmienną jest: staranność i dbałość z jaką pielęgnujemy i rozwijamy nasze smaczne i zdrowe produkty.

Ehrmann jest mleczarnią rodzinną: od rodziny do rodziny. Konsument jest w centrum wszystkich naszych rozważań i działań. Świadomość jakości nie tylko charakteryzuje produkty, ale wszystkie nasze myśli i działania.

Firma nadal będzie dynamicznie rozwijać się na rynku w przyszłości z jej zwyczajową niezawodnością. Zadowoleni pracownicy, partnerzy handlowi i konsumenci stanowią filary skutecznej polityki korporacyjnej.

Ehrmann na świecie

Dzięki organizacji sprzedaży na największych rynkach, Ehrmann jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów i konsumentów poszczególnych krajów.

W ten sposób co roku ponad pół miliarda produktów Ehrmann, są spożywane poza granicami Niemiec. Miliony konsumentów na całym świecie kochają jakość produktów Ehrmann. Powód jest bardzo prosty: "Z Ehrmann, smakujesz pokusy".