Skip navigation

Opowiadają się za naszym nazwiskiem: najwyższa jakość, naturalne walory i tradycja. Z najlepszych składników, takich jak owoce i wyselekcjonowane mleko z Alp Bawarskich, nasze produkty wywiązują się z tego twierdzenia na każdym etapie produkcji. Dzięki łagodnemu i efektywnemu przetwarzaniu ze względu na stan wiedzy technologicznej, jesteśmy w stanie stale podnosić jakość i smak. Efektem jest nie tylko zdrowe, ale po prostu, niewiarygodnie wyśmienity smak!

Obietnica Jakości

Tylko nieskazitelne i pierwszej klasy surowce odpowiadają za najwyższej jakości produkty. Podstawowy przepis: tylko najlepsze surowce, stan wiedzy technologicznej i stała kontrola jakości.

Mleko z Bawarii

Mleko do naszych produktów mlecznych pochodzi z małych gospodarstw ze średnią ilością krów 50 szt. Większość naszych krów jest wypasane na pastwiskach naturalnych w regionie Allgäu. Więcej niż u 90% naszych rolników ich zasoby są sprawdzone dobrowolnie przez laboratoria państwowe przed dostawą do mleczarni.

Stała kontrola jakości

Produkty Ehrmanna są wykonane z najwyższą starannością i pod stałą kontrolą jakości. Kompleksowe kontrole podczas każdego etapu procesu produkcji gwarantują, że wszystkie produkty Ehrmanna zawsze docierają do klienta w standardowej wysokiej jakości. Bezkompromisowa realizacja naszych celów jakościowych jest obowiązkiem wszystkich pracowników.

Równowaga

Ehrmann AG, jako tradycyjna, średniej wielkości firma rodzinna z regionu Allgäu, która jest świadoma swojej odpowiedzialności społecznej i ekologicznej, zarówno w regionie działania jak i poza nim. Harmonizacja gospodarki, środowiska i społeczeństwa na rzecz przyszłych pokoleń jest więc ważną troską dla nas. Ehrmann chce przyczynić się za pomocą różnych zrównoważonych środków ekonomicznych i ekologicznych, a także poprzez Fundację Anton & Petra Ehrmanna, która jest poświęcona promowaniu przyszłej zdolności do życia naszego społeczeństwa mając na celu promowanie projektów kulturalnych i charytatywnych, które odpowiadają idei nakreślenia podstawowych wartości społecznej odpowiedzialności.